FLOWROX

FLOWROX OY jest prywatną firmą z siedzibą w Lappeenranta (Finlandia), kontynuującą tradycje LAROX Flowsys.

40 lat bogatych doświadczeń na rynku armatury przemysłowej i pomp pozwoliły firmie FLOWROX na wypracowanie pozycji jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku.

FLOWROX specjalizuje się w dostawach armatury zaciskowej oraz zasuw nożowych dedykowanych dla najbardziej wymagających aplikacji, w obecności abrazyjnych oraz korozyjnych procesów. Głównie na potrzeby wydobycia i wzbogacania surowców mineralnych, ale również wszędzie tam, gdzie warunki procesowe wymagają zastosowania elementów o jak najwyższej odporności na ścieranie, np. w energetyce, chemii czy w przemyśle cementowym.

Firma Flowrox opracowała i opatentowała unikalne rozwiązania w konstrukcji pomp perystaltycznych i śrubowych, które pozwalają na znaczące wydłużenie żywotności elementów pomp, jak również obniżenie kosztów eksploatacyjnych.

Flowrox aktywnie współuczestniczy wraz ze swoimi Partnerami oraz Odbiorcami w programach mających na celu tworzenie nowych, spersonalizowanych rozwiązań podnoszących efektywność i dyspozycyjność dostarczanych urządzeń, zgodnie z indywidualnymi wymogami Użytkownika

FLOWROX

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza!

Producenci

Siedziba firmy

Siedziba i adres do korespondencji:
ul. Bystrzańska 49
43-309 Bielsko-Biała

Copyrights 2018 © Pro-Industry. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: ProudMedia