flskrebs

FLS KREBS

FLSmidth KREBS jest światowym liderem w zastosowaniach hydrocyklonów. KREBS oferuje swoje wyroby od 1952r. Przez ten okres KREBS wypracował wyśmienitą opinię u swoich odbiorców, dzięki głębokiej wiedzy i fachowości z zastosowań hydrocyklon do odzysku i klasyfikacji części stałych, usuwania oleju z wody, a także pomp do pompowania mediów zanieczyszczonych w szczególnie trudnych warunkach. FLSmidth KREBS skupia się na utrzymywaniu satysfakcji swoich odbiorców oraz na doskonałości technicznej wyrobów. W rezultacie podtrzymywana jest wysoka reputacja jako firmy oferującej produkty innowacyjne o wysokiej jakości.

FLSmidth Krebs oferuje sprawdzone rozwiązania separacji ciał stalych i cieczy oraz cieczy od cieczy o różnych gęstościach szeroko spotykanych w przemyśle, od przeróbki minerałów po zastosowania w chemii oraz przetwórstwie ropy naftowej i gazu. W przeciągu ponad 50 lat działalności FLSmidth Krebs zgromadził unikatowy zasób wiedzy na temat kruszyw, chemikaliów, górnictwa, rafinerii ropy naftowej, celulozy i papiernictwa, zanieczyszczenia powietrza, energetyki, wody i ścieków.

Krebs jest zobowiązany do ciągłego unowocześniania produktów, aby sprostać zwiększającym się wymaganiom różnorodnych branż przemysłu w chwili obecnej jak i w przyszłości.

Najnowszym osiągnięciem urządzeń stosowanych przy przeróbce surowców mineralnych jest seria MAX, w skład, której wchodzą hydrocyklony gMAX oraz pompy millMAX, gravelMAX i slurryMAX.

Główna siedziba FLSmidth Krebs mieści się w Tucson w USA. KREBS posiada swoje biura w Australii, Austrii, Brazylii, Chile, Chinach, RPA i na Filipinach. Oprócz tego Krebs współdziała z międzynarodową siecią przedstawicieli, dystrybutorów i licencjobiorców, którzy sprzedają produkty Krebs na całym świecie. PRO-INDUSTRY Sp. z o.o. Sp. k. jest autoryzowanym, wyłącznym przedstawicielem FLSmidth Krebs w Polsce.
Działalność Krebs rozpoczęła się od bardzo prostego pomysłu, jednak w chwili obecnej jest to firma działająca globalnie. W dalszym ciągu wykorzystywane są wieloletnie doświadczenia w różnorodnych branżach przemysłu.