MMD Atlas Transporter

MMD Atlas Transporter

MMD Atlas Transporter to najnowsza technologia MMD, umożliwiająca bezpieczne i kontrolowane przenoszenie ciężkich półmobilnych konstrukcji. Pojedynczy transporter może obsługiwać wiele jednostek i konstrukcji wokół kopalni. Dostępna jest gama transporterów MMD o nośności od 200T do 750T.

Podnoszenie i obracanie ładunków Napędzana czasza ma nieograniczoną rotację niezależnie od gąsienic. Wyjątkowo użyteczne ładunki mogą być podnoszone i obracane na dowolnej wysokości, aby uzyskać optymalny skok. 

Automatyczne wyrównywanie ładunku Wykorzystując ponad 80 czujników, MMD Atlas Transporter ma unikalną zdolność do automatycznego monitorowania i utrzymywania środka ciężkości ładunku podczas podróży po różnym terenie i nachyleniu. Można dostosować gradienty liniowe i poprzeczne do 10%, zapewniając bezkompromisową przenośność. 

Bezpieczna obsługa .W celu zapewnienia bezpiecznej pracy transporter jest sterowany przez w pełni funkcjonalną jednostkę bezprzewodową, która zapewnia sprzężenie zwrotne na żywo i maksymalną kontrolę podczas podróży, podnoszenia lub obracania.

Potrzebujesz pomocy? +48 33 822 33 25

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza!

     

    Producenci

    Copyrights 2018 © Pro-Industry. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: ProudMedia