Pompowanie

Pompy FLOWROX, ze względu na swoją konstrukcje dedykowane są głównie do wymagających zastosowań przemysłowych. Głównie w obszarach przemysłu:

 • Wydobywczego
 • Przeróbki i wzbogacania kopalin
 • Energetycznego
 • Chemicznego.

Podstawowe obszary zastosowań:

 • Przepompowywanie abrazyjnych szlamów technologicznych,
 • Odbiór nadawy z wylewów zagęszczaczy i dekanterów
 • Dozowanie dodatków, flokulantów itp..
 • Prowadzenie procesu pompowania z zachowaniem struktury pompowanego medium

W swojej ofercie posiadamy pompy membranowe renomowanego producenta – ABEL. Oferowane przez nas produkty wykorzystywane są w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym, elektronicznym, papierniczym, spożywczym, drukarskim, górniczym, hutniczym, a także w oczyszczalniach ścieków i w obróbce powierzchni.

ABEL specjalizuje się w pompach wyporowych dla różnych przepływów oraz ciśnień ze szczególnym uwzględnieniem pomp membranowych. Dzięki solidnej podstawie, hermetycznie szczelne pompy doskonale nadają się do abrazyjnych, agresywnych, a nawet podatnych na ścinanie mediów. Przewaga technologiczna w zakresie mechanicznych pomp membranowych pozwoliła marce zyskać uznanie na całym świecie.

Pompy membranowo-tłokowe ABEL zostały specjalnie zaprojektowane do pracy przy dużych natężeniach przepływu w połączeniu z dużymi ciśnieniami roboczymi.

W ciągu ostatnich lat, marka ABEL stale rozwija swoje produkty, aby dostosować je do najnowszych wyzwań i wymagań w przemyśle.

W swojej ofercie posiadamy także pompy ze specjalnymi certyfikatami dla konkretnych zastosowań. Niemal wszystkie nasze pompy są dostępne z certyfikatem ATEX, a część z nich przekracza normy niniejszej dyrektywy. To powody, dla których marka ABEL obecna jest na rynku od 40 lat, a jej pompy pracują bezproblemowo przez tak długi okres czasu.

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza!

   

  Producenci

  Siedziba firmy

  Siedziba i adres do korespondencji:
  ul. Bystrzańska 49
  43-309 Bielsko-Biała

  Copyrights 2018 © Pro-Industry. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: ProudMedia